Witaj w skromnych progach naszego portalu


Zapraszamy

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie szukałaby jakiś ciekawych inspiracji kulinarnych. Jeżeli należysz do tych osób to koniecznie zapoznaj się z naszym portalem. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji dotyczących jedzenia, napojów, drinków, a także aranżacji kuchnii. Sprawdź nas!


Dodatki do lokalu restauracyjnego.

Posted on 12/07/2018 1:06am

Nasz sklep online, proponuje sprzedaż akcesoriów do kawiarni. W tym miesiącu szczególnie polecamy: przyprawniki i karty menu restauracji. Nasze profesjonalne doświadczenie i wiedza, pozwala nam na realizacje nawet najbardziej nietypowych zleceń i stawia nas w kręgu liderów sprzedaży dodatków branży gastronomicznej w Polsce.

Author: amyshuff
Source: http://www.flickr.com
Forma menu ma jednakowo duże znaczenie jak zestaw proponowanych przez kucharza potrwa. Dobrze dobrana forma karty i właściwa treść skłoni gościa restauracji do zamówienia naszych potraw. Karty menu restauracji (przejdź po tym linku) muszą być nie tylko schludne i świetnie rozplanowana, ale też oryginalne! Ogromne znaczenie ma papier z jakiego zostały wykonane, kolorystyka, wykorzystana czcionka a także oprawa graficzna. Wszystkie wymienione detale powinny być spójne z atmosferą naszego lokalu gastronomicznego - muszą nawiązywać do wystroju wnętrza i panującego w restauracji klimatu, a także wywoływać pożądane emocje.Karty menu restauracji są pierwszą rzeczą, zaraz po wystroju wnętrza, na którą zwróci uwagę klient po przyjściu do Twojego lokalu. Jeśli chcesz aby się nie rozczarował, pamiętaj by karta była czysta, estetyczna i czytelna. Nasze karty menu restauracji charakteryzują się dokładnym wykonaniem, niebanalnym wzornictwem oraz trwałością. Za sprawą zastosowania tworzyw najwyższej jakości, są także odporne na nieczystości. Oferujemy profesjonalne karty menu restauracji w dowolnych rozmiarach i najmodniejszych wzorach. Produkujemy karty z eco skóry, drewna, kartonu i z wielu innych tworzyw. Wzory i kolorystyka naszych produktów są indywidualnie dopasowywane do wystroju restauracji klienta. Napisy wykonujemy wieloma technikami: złocenie, tłoczenie, wypalanie laserem, sitodruk, malowanie ręczne itp. Karta menu restauracji standardowo ma 10 koszulek krystalicznych, które można samodzielnie wymieniać. Proponowane przez nas karty menu restauracji mogą mieć wygrawerowane dowolne logo, a także fotografie albo grafikę.

karta menu
Author: Sam Howzit
Source: http://www.flickr.com
Karty menu restauracji będą wyglądać inaczej w rodzinnych restauracjach, ukierunkowanych na obsługę klientów z dziećmi, a inne karty menu wybieramy do restauracji prestiżowych, które nierzadko goszczą biznesmenów..Istotne jest, by po zamknięciu restauracji sprawdzić czy karty są czyste, czy między stronami nie znalazły się jakieś resztki potrwa. Taka z pozoru mała gafa może mieć ogromny wpływ na wizerunek naszej restauracji (restauracja w manufakturze).

Dodatkowo polecamy przyprawniki - oryginalne i praktyczne organizery na przyprawy. Wysokiej jakości pudełka na przyprawy mają sześć pojemników. Pierwsze co przykuwa uwagę to doskonała jakość wykonania produktu. Szwajcarska precyzja i najlepszej jakości materiał są widoczne na pierwszy rzut oka.Przezroczyste pudełko pozwala zobaczyć zawartość wszystkich pojemników. Ponadto pojemniki posiadają precyzyjne opisy ich zawartości, zabezpieczone przed zabrudzeniem i łatwe do wymiany.
Poza tym musimy pamiętać o regularnym myciu przyprawników i wsypywaniu świeżych przypraw. Restauracja to jeden z najcięższych biznesów. Wszystko jest niezmiernie istotne, żeby w obliczu silnej konkurencji właśnie nasza restauracja zapraszała do zamówienia jedzenia i do powrotu w to samo miejsce. A jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach! Właściwe karty menu restauracji i przyprawniki to bardzo ważne elementy, które powinny tworzyć zgraną całość i mają niemałe znaczenie w budowaniu wizerunku każdego lokalu gastronomicznego.

Tags: kawiarnia, pojemnik, papier, opinie, oferta, lokal, przyprawa