Witaj w skromnych progach naszego portalu


Zapraszamy

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie szukałaby jakiś ciekawych inspiracji kulinarnych. Jeżeli należysz do tych osób to koniecznie zapoznaj się z naszym portalem. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji dotyczących jedzenia, napojów, drinków, a także aranżacji kuchnii. Sprawdź nas!


Akcesoria kuchenne przydatne w każdym mieszkaniu

Posted on 30/10/2018 8:17am

Sporo jest dzisiaj punktów handlowych, jakie oferują wszelkiego rodzaju udogodnienia związane z przygotowaniem oraz podawaniem potraw. Coraz więcej na rynku tych, jakie związane są z przygotowaniem drinków.


Za pewne znane jest każdemu powiedzenie które dotyczy tak zwanego jedzenia oczami.


Silikonowe foremki do lodu
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com


Da się powiedzieć, iż w taki sam sposób pijemy: jeżeli rozchodzi się o drinki sięgamy dokładnie po to, co nam przypadnie do gustu, doceniamy wszelakie atuty estetyczne, jak przykładowo typ naczynia, w jakim podawany jest napój, staranność jego wykonania, wszelakie dodatki (zwłaszcza zauważalne w przypadku kolorowych drinków, kolor trunku i tak dalej. Im bardziej doświadczony koneser, tym na większą ilość szczegółów zwraca uwagę. Na przykład miłośnicy whisky twierdzą, iż doskonalej smakuje ona podana we właściwym szkle. Dlatego jeśli chcemy zrobić wrażenie na znajomych warto zakupić szklanki do whisky Krosno. Z pewnością doskonale sprawdzą się one przez wiele lat, a poza tym cudownie wyglądają, przez co każde wydawane przez nas przyjęcie nabiera stylu.


Przygotowywanie drinków wcale nie ogranicza się jedynie do przelania ich do naczyń - należy pamiętać o ich właściwym schłodzeniu. Wspaniale w tym celu sprawdzą się silikonowe foremki do lodu. Dostępne są w różnych formach oraz rozmiarach.

Przeczytaj ten interesujący artykuł i odkryj więcej tu (http://boxkitchen.pl/catering-dietetyczny-sosnowiec/). Na pewno nie będziesz żałować. Nie czekaj dłużej! Zrób to w tym momencie!

Dzięki temu w naszych drinkach pływają mini butelki, ryby albo kule. Warto zadbać o właściwe przechowywanie takiego lodu.
Jeśli nie mamy chęci ciągle biegać do zamrażarki, termosy do lodu załatwią sprawę. Można ustawić je na stole, gdzie będą służyły podczas całej imprezy. Są estetyczne, praktyczne i nie zajmują zbyt wiele miejsca.

Tags: dodatki, naczynia, zakup, sposób, gości