Witaj w skromnych progach naszego portalu


Zapraszamy

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie szukałaby jakiś ciekawych inspiracji kulinarnych. Jeżeli należysz do tych osób to koniecznie zapoznaj się z naszym portalem. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji dotyczących jedzenia, napojów, drinków, a także aranżacji kuchnii. Sprawdź nas!


Budowanie masy mięśniowej - jak na przykład ćwiczyć mięśnie brzuszne oraz biceps?

Posted on 21/06/2018 5:46pm

Aby wznosić masę mięśniową, nie musisz wcale trenować na siłowni. Nie każdy posiada taką ewentualność, czas bądź pieniądze. Niemniej nie znaczy to, że musisz rezygnować z ćwiczeń i treningów. Możesz realizować je w domu i cieszyć się równie porządnymi efektami. Dziś powiemy zwięźle o tym jak ćwiczyć mięśnie brzucha oraz biceps.
Ćwiczeń, które zezwolą nam wyrzeźbić mięśnie brzucha jest niezmiernie sporo. Pośród nich możemy wyróżnić ćwiczenia, które angażują kilka lub tylko jedną partię mięśni, przykładowo mięśnie proste albo skośne. A więc jak rzeźbić brzuch i jego pojedyncze mięśnie? Niezawodne okażą się znane wszystkim brzuszki, niemniej nadzwyczaj istotne jest to, by realizować je odpowiednio i porządnie. Powinno się również dodać do brzuszków obciążenie, wtenczas nasze mięśnie będą pracować mocniej i prędzej zauważymy rezultaty.

kulturysta
Author: Erik Nomm
Source: http://www.flickr.com
Słusznym sposobem na rzeźbę brzucha jest także unoszenie nóg w toku wiszenia na drążku lub nożyce. Ćwiczeń na mięśnie brzucha jest istotnie wiele i naturalnie odnajdziemy takie, które będą dla nas wyśmienite - sprawdź stronę Buduj Masę . Pamiętajmy jednak, że żeby zobaczyć efekty musimy ćwiczyć regularnie, a także dbać o stosowną, zdrową dietę.Również ćwiczenia na biceps zdołamy realizować we własnym zaciszu domowym, bez jakiegoś szczególnego, specjalistycznego sprzętu. Wystarczą zwykłe hantle, jakie dają nam wiele możliwości. Powinno się wykonywać ćwiczenia na mięsień trójgłowy ramienia, ponieważ właśnie ten mięsień pełni ogromną rolę w ćwiczeniach na biceps.


Na bicepsy znakomicie wpływa unoszenie ramion z hantlami albo unoszenie sztangi. Jednakowo efektywne jest również podciąganie się na drążku i wykonywanie pompek wojskowych - . Podczas ćwiczeń warto pamiętać o tym, żeby wykonywać je bardzo dokładnie i skrupulatnie. Nie tylko ma to okazały wpływ na nasze bezpieczeństwo (dzięki temu unikniemy znacznej kontuzji), ale także na uzyskiwane wyniki. Do tego prócz regularnych ćwiczeń pamiętajmy także o przerwach w treningach, jakie są konieczne do regeneracji mięśni.

Tags: ćwiczenia, brzuszki, zdrowa dieta