Witaj w skromnych progach naszego portalu


Zapraszamy

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie szukałaby jakiś ciekawych inspiracji kulinarnych. Jeżeli należysz do tych osób to koniecznie zapoznaj się z naszym portalem. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji dotyczących jedzenia, napojów, drinków, a także aranżacji kuchnii. Sprawdź nas!


Chcesz wykonać dla swych dzieci naturalne, zdrowe słodycze? Kup patyczki i przygotuj wesołe lizaki

Posted on 04/05/2018 4:17pm

Maluchy są ogromnymi łakomczuchami i uwielbiają wszystko, co jest pyszne i słodkie. Niestety, słodycze spotykane na sklepowych półkach zazwyczaj nafaszerowane są sztucznymi barwnikami i innymi dodatkami, co sprawia, że wiele matek unika nabywania ich dla swoich malców. Co robić, jeśli dziecko domaga się czegoś pysznego, a nie chce się podawać mu słodyczy ze sklepowej półki? Słodycze można przygotować samemu, szukając inspiracji w serwisach kulinarnych oraz nabywając niezbędne wyposażenie.
Czy twoje dziecko również lubi tortom (polecamy przeczytaj więcej tutaj)?

lizaki dobre dla dzieci
Author: Tomasz Iwaniec
Source: http://www.flickr.com
To pytanie z pewnością wielu rodziców potraktuje jako retoryczne: maluszki kochają słodkie rarytasy i w czasie codziennych zakupów nierzadko domagają się ich zakupu. Co zrobić, kiedy nie chce się sprawić maluchom zawodu, a jednocześnie pragnie się unikać słodkich, sklepowych rarytasów? Można spróbować przyrządzić je własnoręcznie. W dzisiejszych czasach, kiedy na podorędziu mamy strony i blogi kulinarne, to żadna sztuka. Trzeba wyszukać tylko najlepszą formułę w internecie i zabrać się do dzieła. Domowe lizaki na pewno również okażą się słodkie i kaloryczne, jednak nie będą zawierały paskudnych barwników i konserwantów, co jest wielkim atutem. Przygotuj się do zabawy z lizakami

Chcąc przyszykować domowe lizaki, należy właściwie się do tego przyszykować i nabyć wszelkie niezbędne akcesoria, które znajdziesz klikając w ten link zobacz. Nieodzowne okażą się z pewnością patyczki do lizaków. Co prawda w formie patyczków można zastosować patyki do lodów albo do szaszłyków, niemniej dzisiaj można kupić estetyczne i wesołe kolorowe patyczki do lizaków, przez co lizaki staną się jeszcze bardziej ciekawe dla maluchów. Przygotowując lizaczki warto zaprosić do pomocy malucha, z pewnością projektowanie osobiście wykonanych lizaków będzie interesującą, kreatywną i bardzo radosną zabawą.
Możesz wykorzystać je na inne sposoby


Patyczki do lizaków z pewnością okażą się przydatne nie tylko podczas wyrabiania domowych smakołyków. Można je spożytkować na mnóstwo innych interesujących sposobów, chociażby przy zabawie z dzieciakami. Można ułożyć z nich fajne wzory i mozaiki, jak też stosować w czasie nauki pisania, czytania oraz liczenia. Każda pomysłowa mama bez wątpienia wyszuka im ogrom zastosowań. Gdzie można nabyć takie patyki? Patyczki można zakupić bezpośrednio u firmy zajmującej się ich produkcją, w sklepach z produktami dla domu, jak też w sklepach w internecie.

Tags: lody, sklep, rarytas