Witaj w skromnych progach naszego portalu


Zapraszamy

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie szukałaby jakiś ciekawych inspiracji kulinarnych. Jeżeli należysz do tych osób to koniecznie zapoznaj się z naszym portalem. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji dotyczących jedzenia, napojów, drinków, a także aranżacji kuchnii. Sprawdź nas!


Dieta bezglutenowa jednym ze sposobów na dające efekty odchudzanie

Posted on 02/10/2018 8:13am

Trzymanie diety nie jest najprostszym zadaniem. Lubimy podjadać słodycze oraz inne frykasy, co ma fatalne następstwa dla naszej sylwetki. Jeżeli i wskaźnik Twojej wagi nieprzerwanie stoi w miejscu bądź co gorsze pokazuje coraz wyższą wartość, możesz spróbować diety bezglutenowej. Gluten albowiem alergizuje nie tylko dzieci, dla jakich specjalnie została stworzona kaszka bezglutenowa, ale również dzięki jego wykluczeniu z codziennego odżywiania można pozytywnie wpłynąć na swój wygląd.

Żywność bezglutenowa
Author: TownePost Network
Source: http://www.flickr.com
Gluten to inaczej białko zapasowe, które zawiera się w życie, pszenicy oraz jęczmieniu, a zatem w większości posiłków, które spożywamy każdego dnia. Wykluczając gluten (polecamy) możemy w końcu unormować wskaźnik BMI, jaki dotąd był na wysokim poziomie oraz mimo stosowania głodówek i ćwiczeń nie daliśmy rady go obniżyć. Należy jednak pamiętać, by właściwie zbilansować posiłki, w przeciwnym wypadku błędy, które zrobimy, mogą się źle odbić na naszym zdrowiu - znacznie więcej przeczytasz na www.Z tego względu najkorzystniej jest iść do kompetentnego dietetyka, który przygotuje dla nas odpowiedni plan żywieniowy. Jeżeli będziemy go ściśle przestrzegać, wszystko powinno pójść po naszej myśli i na wczasach wyjdziemy na plażę w bikini albo w kąpielówkach, jakie dotąd schowane były głęboko w szafie. Jak zaplanować dietę bezglutenową, gdy na razie planujemy samemu się odchudzać? Nade wszystko zadbajmy o to, aby nasze posiłki były różnorodne oraz zawierały wszystkie składniki wymagane do odpowiedniego działania organizmu.
Zdrowa żywność
Author: Nina Matthews
Source: http://www.flickr.com
Dzięki temu nie tylko stracimy zbędne kg, lecz również zadbamy o swoje zdrowie. Po drugie jedzmy regularnie – dobrze jest przyrządzać sobie pięć dań o stałych porach, co zapewni naszemu organizmowi energię do działania oraz zapobiegnie ochocie podjadania. Trzeba też starać się unikać tłuszczów, słodyczy i soli, jak również trenować, aby ujędrnić ciało.

Decydując się na dietę bezglutenową (więcej tutaj) warto jest zorientować się, gdzie sprzedawana jest zdrowa żywność (nowy post w -> zdrowa żywność) (-> zobacz informacje). Sklep z niniejszym asortymentem powinien znajdować się w każdej większej miejscowości, ale za każdym razem można także skorzystać z internetowych ofert. Ich niezaprzeczalną zaletą jest dostarczenie zamówienia do domu, co zaoszczędza nasz czas i umożliwia szczegółowiej zaznajomić się z dostępnymi produktami, poszukując o nich potrzebnych informacji w sieci.

Tags: słodycze, kąpielówki, sklep, dietetyk, figury