Witaj w skromnych progach naszego portalu


Zapraszamy

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie szukałaby jakiś ciekawych inspiracji kulinarnych. Jeżeli należysz do tych osób to koniecznie zapoznaj się z naszym portalem. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji dotyczących jedzenia, napojów, drinków, a także aranżacji kuchnii. Sprawdź nas!


Dlaczego meble sklepowe wpływają na sprzedaż, podstawowe odmiany regałów sklepowych.

Posted on 12/02/2019 7:23am

Coraz więcej osób które prowadzą swój sklep jest świadomych tego, jak istotną rolę odgrywają w nim odpowiednie regały. Wielu właścicielom jak i klientom może się wydawać, że jakie to może mieć znaczenie, regał jest regałem, ważne żeby wszystko mogło się na nim zmieścić. A jednak w praktyce całkowicie inaczej to wygląda, potwierdzają to liczne badania, wykonane przez wybitnych naukowców którzy się zajmują takimi zagadnieniami.

regał sklepowy
Author: Trace Meek
Source: http://www.flickr.com
Dowiedziono wielokrotnie, że właściwe zaplanowanie powierzchni sklepu i użycie właściwie dopasowanych regałów może zwiększyć sprzedaż nawet o kilka procent. A że czasami są to procenty, jakie decydować mogą o tym, czy sklep poradzi sobie na rynku, to właściciele na pewno powinni się nieco głębiej pochylić nad tym problemem i w razie potrzeby przeprowadzić niezbędne zmiany. Niekiedy dużo nie trzeba, bo wystarczy lekko przestawić regały sklepowe, w nieco inny sposób ułożyć towary czy zaplanować odpowiednie ścieżki. A czasami do wymiany będzie całościowe wyposażenie, ale może to być niezbędna inwestycja, żeby jakieś miejsce mogło nadal funkcjonować.

W każdym sklepie już na pierwszy rzut oka można zobaczyć parę różnych typów wyposażenia i mebli. Rzecz jasna największą powierzchnię będą zajmować regały, na jakich wykłada się towary. Dobrze zaprojektowany regał z odpowiednią kolorystyką może w dużym stopniu podnieść wyniki sprzedaży, dlatego też należy podczas jego wyboru sięgnąć do wiedzy, jaka już dawno została przez kogoś opracowana. Ważną rolę w sklepach spożywczych odgrywają regały chłodnicze, to w nich układa się produkty nabiałowe, wędliny, ryby i wiele innych towarów wymagających trzyman więcej na www.tarpom.com.pl/meble_chlodnicze_nowey chłodnicze oferowane są w wersjach otwartych i z drzwiczkami, posiadają także bardzo różnorodną budowę, więc powinno się je indywidualnie dobierać do konkretnego sklepu. Wybór ten można od razu połączyć z zakupem zamrażarek, te z kolei są konieczne do trzymania lodów, rozmaitych mrożonek, a także mięs i ryb, wszystkie te towary będą wymagać odpowiednio niskiej temperatury poniżej zera.

Tags: meble, Wyposażenie, sklep, regały, Chłodnicze regały