Witaj w skromnych progach naszego portalu


Zapraszamy

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie szukałaby jakiś ciekawych inspiracji kulinarnych. Jeżeli należysz do tych osób to koniecznie zapoznaj się z naszym portalem. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji dotyczących jedzenia, napojów, drinków, a także aranżacji kuchnii. Sprawdź nas!


Dlaczego meble sklepowe wpływają na sprzedaż, podstawowe odmiany regałów sklepowych.

Posted on 21/11/2018 7:18am

Coraz więcej osób które prowadzą swój sklep jest świadomych tego, jak istotną rolę odgrywają w nim odpowiednie regały. Wielu właścicielom jak i klientom może się wydawać, że jakie to może mieć znaczenie, regał jest regałem, ważne żeby wszystko mogło się na nim zmieścić. A jednak w praktyce całkowicie inaczej to wygląda, potwierdzają to liczne badania, wykonane przez wybitnych naukowców którzy się zajmują takimi zagadnieniami.

regał sklepowy
Author: Trace Meek
Source: http://www.flickr.com
Dowiedziono wielokrotnie, że właściwe zaplanowanie powierzchni sklepu i użycie właściwie dopasowanych regałów może zwiększyć sprzedaż nawet o kilka procent. A że czasami są to procenty, jakie decydować mogą o tym, czy sklep poradzi sobie na rynku, to właściciele na pewno powinni się nieco głębiej pochylić nad tym problemem i w razie potrzeby przeprowadzić niezbędne zmiany. Niekiedy dużo nie trzeba, bo wystarczy lekko przestawić regały sklepowe, w nieco inny sposób ułożyć towary czy zaplanować odpowiednie ścieżki. A czasami do wymiany będzie całościowe wyposażenie, ale może to być niezbędna inwestycja, żeby jakieś miejsce mogło nadal funkcjonować.

W każdym sklepie już na pierwszy rzut oka można zobaczyć parę różnych typów wyposażenia i mebli. Rzecz jasna największą powierzchnię będą zajmować regały, na jakich wykłada się towary.

Kliknij na odnośnik rolady, on przedstawi Ci wątek, który Cię aktualnie zaintrygował. Przeczytaj tekst, posiadający ciekawe informacje.

Dobrze zaprojektowany regał z odpowiednią kolorystyką może w dużym stopniu podnieść wyniki sprzedaży, dlatego też należy podczas jego wyboru sięgnąć do wiedzy, jaka już dawno została przez kogoś opracowana. Ważną rolę w sklepach spożywczych odgrywają regały chłodnicze, to w nich układa się produkty nabiałowe, wędliny, ryby i wiele innych towarów wymagających trzyman więcej na www.tarpom.com.pl/meble_chlodnicze_nowey chłodnicze oferowane są w wersjach otwartych i z drzwiczkami, posiadają także bardzo różnorodną budowę, więc powinno się je indywidualnie dobierać do konkretnego sklepu. Wybór ten można od razu połączyć z zakupem zamrażarek, te z kolei są konieczne do trzymania lodów, rozmaitych mrożonek, a także mięs i ryb, wszystkie te towary będą wymagać odpowiednio niskiej temperatury poniżej zera.

Tags: meble, Wyposażenie, sklep, regały, Chłodnicze regały