Witaj w skromnych progach naszego portalu


Zapraszamy

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie szukałaby jakiś ciekawych inspiracji kulinarnych. Jeżeli należysz do tych osób to koniecznie zapoznaj się z naszym portalem. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji dotyczących jedzenia, napojów, drinków, a także aranżacji kuchnii. Sprawdź nas!


Internet w dzisiejszych czasach jest konieczny w każdym miejscu? Jakie mogą być tego duże zalety?

Posted on 03/02/2019 7:38am

Nasza rzeczywistości są wypełniane mobile i social mediami. Tworząc organizacje, którą codziennie mają szansę odwiedzić ludzie – w ten sam sposób znaczące sklepy, jak i malutkie kawiarnie – należy mieć świadomość, że chcą oni być cały czas on-line. Dostępność do sieci daje im bowiem możliwość oglądania wiadomości tak prywatnych, jak i służbowych. Warto zatem dać im okazję korzystania z darmowego dostępu do sieci – może bez wpienia dzięki tego typu działaniom będą oni wybierać tak naprawdę nasz lokal.

restauracja
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Stając się bystrym właścicielem, nie sposób nie wiedzieć, jakie szanse daje dostęp do sieci dla klientów i powiązany z nim WiFi marketing. WiFi marketing może zostać wykorzystany dla celów przedsiębiorstwa – by np.

Zaciekawił Cię nasz artykuł? Jeśli tak, to przeczytaj bez ociągania, co znajduje się w najnowszym tekście - on także na pewno okaże się godny zainteresowania!

przekazać swoim klientom informacje marketingowe. Jest to innowacyjne rozwiązanie marketingowe, które w głównej mierze zwrócone jest do firm, które mają szansę oferować swoim klientom dostęp do sieci. WiFi marketing może zadziała niezwykle łatwo. Klient przychodzący do naszego sklepu łączy się z siecią WiFi. Logowanie może nastąpić przy pomocy Facebooka, dzięki czemu mamy szansę uzyskać dostęp do otwartej sieci.

Jeżeli intryguje Cię ciąg dalszy naszego wpisu zachęcamy do następnego artykułu, który znajduje się pod podanym linkiem. Tam rozproszymy wszystkie Twe wątpliwości.

W chwili logowania się do sieci klient widzi wyświetlaną przez lokal reklamę. Następnie kreowana jest baza klientów, dzięki czemu możliwy jest kontakt z nimi i wysyłanie im informacji o nowościach w lokalu lub sklepie. WiFi marketing jest jeszcze mało docenioną metodą, jednak trochę rozpoczyna się to zmieniać. Znacznie częściej sklepów, lokali albo restauracji.wifi marketing
Author: kennejima
Source: http://www.flickr.com
Najistotniejszymi korzyściami, które niesie za sobą zastosowanie WiFi marketingu to po pierwsze, branding. Ponadto może dawać on szansę naprowadzania klientów do naszej strony startowej, aplikacji mobilnej albo też prosto na fan paga na Facebooku. WiFi marketing może dać też możliwość skierowania informacji marketingowych od razu realnie. Dodatkowo może dawać możliwość zebrania danych kontaktowych do klientów, logujących się na dostępną sieć internetową. Najważniejszym punktem jest jednak okazja kontaktu z konsumentem już po opuszczeniu przez niego naszego sklepu - jest to tak zwany remarketing, wiadomości na Facebooku lub poprzez informację mailowe.

Tags: reklama, firma, kontakt, lokal