Witaj w skromnych progach naszego portalu


Zapraszamy

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie szukałaby jakiś ciekawych inspiracji kulinarnych. Jeżeli należysz do tych osób to koniecznie zapoznaj się z naszym portalem. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji dotyczących jedzenia, napojów, drinków, a także aranżacji kuchnii. Sprawdź nas!


Jak radzić sobie z kontuzjami, czyli skręcenie kolana nie koniecznie jest aż tak przerażające.

Posted on 11/04/2019 8:09am

Aktywność fizyczna jest niezbędna dla korzystnego zdrowia. Zarówno fizycznego, jak i psychicznego. W momencie wysiłku do mózgu trafiają endorfiny, popularny hormon szczęścia, mający wartościowy wpływ na nasze samopoczucie.

Ponad to zadbane i giętkie ciało służy dokładniej niż w przypadku obolałego od zaniedbanego stylu życia. Czasami jednak sport to nie zawsze samo zdrowie. Nie jest tak, że trzeba być profesjonalnym sportowcem, aby dopadł nas uraz. Przypadki takie jak te spotykają także amatorów, przede wszystkim tych, którzy zapominają o rozgrzewce. A urazy zdarzają się zróżnicowane. Od drobnych stłuczeń, przez poważniejsze obicia aż po te najgorsze, jak np. skręcenie kolana. Czy powinno to oznaczać nasz definitywny koniec ze sportem? Na pewno nie!

więcej
Author: steve lyon
Source: http://www.flickr.com
Najważniejsza jest odpowiednia rehabilitacja poprzedzona bezbłędną konsultacją z lekarzem.
Jak już nieszczęsna kontuzja kolana wrocław zepsuje nasze dobre samopoczucie należy jak najszybciej reagować - dowiedz się więcej. Szybka wizyta u specjalistycznego doktora pozwoli zmniejszyć skutki obrażeń do absolutnego minimum. Niestety w życiu nic nie przychodzi samo. Po badaniu u specjalistycznego doktora nastąpi ciężka rehabilitacja, która powinna zostać odbyta dokładnie, gdyż w przeciwnym wypadku powikłania po urazie wrócą do nas nawet po dłuższym czasie. Jak skręcenie kolana zostanie wyleczone to będziemy musieli uważać na nawrót kontuzji. Kolejna kontuzja kolana osłabi ścięgna jeszcze bardziej, co może wyeliminować nas z czynnego uprawiania sportu już na stałe.
Nie czekaj aż samo przejdzie, pomóż swojemu zdrowiu!

operacja kolana
Author: Zdenko Zivkovic
Source: http://www.flickr.com
Wyobraź sobie, że nadchodzi zmiana pogody a Twoje ścięgna bolą bardziej niż zawsze. Takie objawy towarzyszą niepoprawnie traktowanym urazom. Nie należy bawić się własnym zdrowiem, lepiej pójść do fachowca, który pomoże w leczeniu bolącej części ciała. Niechaj że aktywność fizyczna pozostanie czymś dobrym dla naszego organizmu.

Tags: kolana, lekarz, kontuzje, Rehabilitacja, doktor