Witaj w skromnych progach naszego portalu


Zapraszamy

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie szukałaby jakiś ciekawych inspiracji kulinarnych. Jeżeli należysz do tych osób to koniecznie zapoznaj się z naszym portalem. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji dotyczących jedzenia, napojów, drinków, a także aranżacji kuchnii. Sprawdź nas!


Jakiej patelni używają najlepsi francuscy kucharze?

Posted on 22/02/2018 8:58am

Aby zadbać o jeszcze większą jakość robionych przez siebie dań, należy wykorzystywać profesjonalne naczynia do kuchni, dzięki jakim posiłki będą nabierały jeszcze bardziej niezwykłego smaku.


Takie naczynia produkuje już od niemalże stu lat pewna francuska spółka, która łączy w swoich wyrobach tak tradycję jak i innowacyjność.


le creuset patelnia
Author: Prayitno / Thank you for (5 millions +) views
Source: http://www.flickr.com


Naczynia te charakteryzują się nietypowym designem, najwyższą jakością wytworzenia i łatwością używania. Wszystkie powyższe atuty sprawiają, że produkty tej firmy można by napotkać w najlepszych restauracjach na świecie. Jeżeli chcesz nabyć przydatny towar firmy Le Creuset patelnia byłaby niezłym pomysłem. Można by jej używać praktycznie każdego dnia do przygotowywania różnego rodzaju potraw. Podczas szykowania kolacji, tego typu patelnia mogłaby posłużyć do wykonania jajecznicy, natomiast na wymagania szykowania obiadu można by na niej wykonać choćby bardzo smakowite kotlety. Na rynku jest wiele typów patelni tej firmy. Posiadają one przeróżne wielkości czy wzory, lecz zawsze odznaczają się ogromną elegancją oraz posiadają powłokę, do której nie przywierają szykowane na niej produkty.


wędlina
Author: Reed Probus
Source: http://www.flickr.com


Akcesoria kuchenne w kolorze szarym
Author: Myin.pl
Source: Myin.pl
Korzystając z patelni Le Creuset nie musisz się obawiać, że Twoje potrawy nie będą chrupiące lub niedokładnie przypieczone. Są one wyprodukowane z bardzo trwałego żeliwa, jakie gwarantuje, że ciepło jest rozprowadzone równomiernie i trzyma się przez dłuższy czas.


Jej inną zaletą jest to, że można jej używać bez względu od rodzaju kuchenki (gazowa czy też indukcyjna) czy zwyczajnie w piekarniku. W razie potrzeby możemy ją włożyć nawet do zamrażalnika. Jej rączka nie nagrzeje się podczas smażenia, dzięki czemu przenoszenie nawet ciepłej patelni nie sprawia najmniejszego problemu.

Tags: smak, ciepło, restauracja