Witaj w skromnych progach naszego portalu


Zapraszamy

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie szukałaby jakiś ciekawych inspiracji kulinarnych. Jeżeli należysz do tych osób to koniecznie zapoznaj się z naszym portalem. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji dotyczących jedzenia, napojów, drinków, a także aranżacji kuchnii. Sprawdź nas!


Zażywanie suplementów wcale nie musi być niezdrowe; jeśli umiemy to robić, możemy ćwiczyć o wiele efektywniej

Posted on 11/07/2018 9:35pm

Zbudowanie doskonałej formy fizycznej i figury nie jest łatwą rzeczą. Mnóstwo osób ćwiczy latami i nie daje im to zadowalających rezultatów. Niezłym rozwiązaniem w tej sytuacji może stać się zażywanie suplementów, które znakomicie oddziaływają na metabolizm oraz mięśnie podczas wykonywania ćwiczeń.
Wyjątkowo rozpowszechnionym dodatkiem jest kreatyna - W asortymencie sklepów dla kulturystów znajdziemy m.in. monohydrat, estry etylowe oraz chlorowodorek kreatyny. Taki wybór powoduje, że każdy odnajdzie coś dla siebie, jednakże może też sprawiać, że dużo osób, które dopiero zaczynają przyjmować suplementy, nie wie, co wybrać. W takim wypadku najlepiej zajrzeć do Internetu oraz wejść na liczne parające się tymi tematami witryny, na których odnajdziemy użyteczne informacje dla początkujących. Nowe testy pokazały, iż kreatyna może nawet odwlekać proces starzenia się komórek. Wokół tego dodatku narosło wiele mitów, które nie mają żadnego oparcia w faktach. Warto więc uzyskać sporo informacji, zanim zaczniemy zażywać jakikolwiek specyfik.
sportowiec
Author: Ghislain Berger
Source: http://www.flickr.com
Kolejną odżywką niesłychanie rozpowszechnioną wśród ćwiczących jest Leucine Fusion - opinie o leucine fusion. Jest ona bardzo dobrze przyjmowana przez organizm i pomaga w regeneracji białek mięśniowych. Oczywiście zwiększa ona również wytrzymałość w trakcie treningu oraz pozwala na szybszy powrót do formy po zakończeniu ćwiczeń. W przypadku Leucine Fusion testy również potwierdzają jej skuteczność. Należy jednakże pamiętać, że używanie suplementów powinno wiązać się z respektowaniem bardzo surowych zasad: istotna jest pora dnia i doza. Jeżeli będziemy lekceważyć zalecenia specjalistów, to w najlepszym wypadku nasze mięśnie nie będą rosły, a w najgorszym ucierpi na tym nasze zdrowie. Niezłym pomysłem może być wynajęcie trenera, który ustawi nam dietę i zaleci odpowiednie porcje suplementów. Robienie tego samemu mija się z celem.
Odżywki są dla ludzi – trzeba tylko wiedzieć, jak je stosować, by nie zrobić sobie krzywdy. Przez lata narosło wokół nich mnóstwo mitów, z których znakomita większość nie ma jakichkolwiek podstaw w faktach. Zanim więc zaczniemy budować masę mięśniową, lepiej zajrzeć do sieci oraz przeczytać wszystkie umieszczone tam porady.

Tags: porady, zakup, budowa, stal