Witaj w skromnych progach naszego portalu


Zapraszamy

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie szukałaby jakiś ciekawych inspiracji kulinarnych. Jeżeli należysz do tych osób to koniecznie zapoznaj się z naszym portalem. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji dotyczących jedzenia, napojów, drinków, a także aranżacji kuchnii. Sprawdź nas!


Które naczynia będą najlepsze do Twojej kuchni?

Posted on 05/10/2018 7:23am

Garnki z pewnością są bardzo znaczącym elementem w każdej kuchni. Wybór garnków w sklepach z akcesoriami kuchennymi jest naprawdę duży, wskutek tego dużo osób zastanawia się, jakie garnki będą najlepsze oraz najbardziej wydajne. Wybierając garnki, nierzadko zwracamy uwagę na ceny. Czasami kłopotliwie nam wydać więcej pieniędzy na wyższe typy garnków, jednakże pamiętajmy o tym, że nabycie garnków to kupno na długie lata. Nie należałoby więc zbytnio oszczędzać, szczególnie jeśli miałoby to nieprawidłowo odbić się na zdrowiu. Warto wybierać garnki pochodzące od rekomendowanych i znanych fabrykantów, których produkty charakteryzują się wysoką jakością i nie zawierają substancji złych dla zdrowia.

garnki
Author: zenjazzygeek
Source: http://www.flickr.com
Dużą renomą cieszą się garnki (www.gustomania.pl/pl/p/Ambition-serwis-obiadowy-42-elementowy-KUBIKO-61153/875) ceramiczne, są one ochoczo wybierane przez wielu Konsumentów. Garnki ceramiczne charakteryzuje wyśmienita trwałość i wysoka jakość, bezsprzecznie takie garnki (www.gustomania.pl/pl/p/Ambition-garnek-do-gotowania-na-parze-LOREMIS-20-cm-2-wklady-/1163) będą służyć Ci przez niemało długich lat. Garnki ceramiczne są nadzwyczaj skuteczne, wolno je użyć na przeróżnych typach kuchenek (gazowych, indukcyjnych czy elektrycznych), dodatkowo nadają się także do użytkowania w piekarniku. Są odporne na ogromnie wysoką temperaturę, wolno też myć je w zmywarce. Ich wartością jest też niska cena - szybkowary.szybkowar
Author: Tony Alter
Source: http://www.flickr.com
Jeśli w kuchni nie lubimy spędzać zbyt wiele czasu na przygotowywaniu rozlicznych potraw, to cudownym sprzętem kuchennym okaże się dla nas szybkowar. Szybkowar jest to pożyteczny i skuteczny garnek, w jakim możemy przyrządzić wiele rozmaitych potraw w ogromnie prędkim tempie. Szybkowary, dzięki szczególnej technologii sprawiają, że ryż oraz ziemniaki ugotujemy zaledwie 6 minut, a kurczaka zrobimy w 15 minut, zaś nie godzinę. Szybkowary to naczynia pożyteczne i jednocześnie bezpieczne w użyciu, można je użyć na kuchenkach różnorodnego rodzaju - garnki ceramiczne. W szybkowarze możemy zarówno ugotować potrawy, jak również smażyć je albo dusić, jest to garnek wielofunkcyjny, jaki można zastosować do przygotowania przeróżnego rodzaju potraw - mięsa, zup, gulaszy czy też ryb albo warzyw. W szybkowarze bez kłopotu ugotujemy także kaszę albo makaron.

Tags: warzywa, piekarnik, cena