Witaj w skromnych progach naszego portalu


Zapraszamy

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie szukałaby jakiś ciekawych inspiracji kulinarnych. Jeżeli należysz do tych osób to koniecznie zapoznaj się z naszym portalem. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji dotyczących jedzenia, napojów, drinków, a także aranżacji kuchnii. Sprawdź nas!


Najmodniejszesposoby na pyszny ślubny tort

Posted on 18/08/2017 8:29am

Planując wesele, marzymy, by wszystko było idealnie. Skoro znalazłyśmy już swojego księcia, pozostaje tylko organizacja ceremonii, wesela, zamówienie pogody, oraz zamówienie odpowiedniego tortu.
A może upieczesz go sam?


kawa - kadr
Author: Barn Images
Source: http://www.flickr.com
Trzeba przyznać, że jest to dosyć niecodzienny pomysł, ale czego się nie robi, aby zadowolić gości. Jeśli lubicie wyzwania lub chcielibyście postarać się o coś całkiem wyjątkowego na swoje wesele, warto pomyśleć, czy uda wam się upiec tort samodzielnie? Nie brzmi to jak zadanie, jakie można wykonać w ostatnim momencie, trzeba to szczegółowo przemyśleć i specjalnie się do tego przeszkolić - odwiedź cukiernie artystyczną Babie Lato. Z pomocą mogą przyjść szkolenia cukiernicze, którymi możecie się zainteresować na długo przed weselem i wspólnie realizować radość pieczenia i dekorowania weselnych tortów.


kuchnia
Author: Christine Storch
Source: http://www.flickr.com


A co jeśli się nie powiedzie?


góry
Source: www.morguefile.com


Jeżeli jednak nie jesteście na siłach, by wcielić w życie taki ekstrawagancki pomysł, nie macie czasu lub generalnie nie lubicie i nie umiecie wypieków, istnieje całe mnóstwo wyspecjalizowanych cukierni, które na pewno upieką dla was wymarzony tort. Trzeba posprawdzać wyniki w internecie pod frazą np. tort ślubny Warszawa a także zajrzeć na profile firm na serwisach społecznościowych, ponieważ to tam zazwyczaj umieszczają one na bieżąco zdjęcia tortów - tego autora. Dobrym pomysłem, jaki zawsze się sprawdza, jest wypytanie pośród znajomych, którzy już brali ślub.


Znajomi podpowiedzą wam też w kwestii smaków tortu, jego kształtu lub rodzaju zdobienia. Konieczne jest także sprawdzenie cen za tort ślubny Warszawa jak i inne większe miasta mogą mieć spory wachlarz cen wśród poszczególnych cukierni.

Tags: rodzaj, typ, smaku