Witaj w skromnych progach naszego portalu


Zapraszamy

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie szukałaby jakiś ciekawych inspiracji kulinarnych. Jeżeli należysz do tych osób to koniecznie zapoznaj się z naszym portalem. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji dotyczących jedzenia, napojów, drinków, a także aranżacji kuchnii. Sprawdź nas!


Nim się spostrzerzemy i to lato pożegna nas na dobre, a jego miejsce zajmie nieciesząca się sławą jesień

Posted on 05/02/2019 7:56am

Szaruga i słoty wspomagane mocnym wiatrem na nikogo nie mają korzystnego wpływu, a przeziębienia i grypa zaczną atakować wszystkich.


Nie szczędzą bynajmniej żadnego. Leciwy, w średnim wieku lub małe dziecko jest w równym stopniu narażone na zachorowanie.


ubrania - zbliżenie
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com


masaż wodny
Author: Anna
Source: http://www.flickr.com


Od razu będziemy mieć wysoką temperaturę, odczuwać silny ból gardła i jeśli nie zaczniemy walki, chorobę mamy zagwarantowaną. Osoby dorosłe oczywiście w zdecydowanej większości potrafią osobiście złagodzić te Objawy sobie znanymi od długiego czasu rozwiązaniami. Na ból gardła kliknij aby zobaczyć źródło znamy przecież tak wiele dobrych i przetestowanych leków, iż czasem nawet wizyta u doktora nie jest nam konieczna. Warto zaznaczyć, że jeśli rozchodzi się o taką dolegliwość jak akurat ból gardła, niesłychanie często powracamy do starszych, sprawdzonych receptur na bazie ziół. Chociaż cywilizacja zaszła już tak daleko, ciągle te dawne, sprawdzone sposoby ogromnie często okazują się bardzo dobre i najlepiej pomagają. To samo zresztą dotyczy zbijania temperatury ciała. Wielu z nas nie potrzebuje nawet termometru by wiedzieć, czy ma wysoką temperaturę i jeśli leczenie lekami zawodzi, stosujemy znane chyba od zawsze zimne kąpiele. To chyba najstarszy i najbardziej sprawdzony sposób nawet na najbardziej oporną na leki gorączkę. Sytuacja wygląda gorzej w przypadku małych dzieci. W stosunku do nich zdecydowanie stosujemy się do wskazań lekarza i chętnie sięgamy po nowoczesne gadżety takie jak termometr bezdotykowy. Jest to niebywale dobrym rozwiązaniem na sprawdzenie gorączki u małego dziecka i trzeba skusić się o jego nabycie już teraz. Jak sama nazwa mówi, taki termometr do wskazania temperatury nie wymaga kontaktu ze skórą. Działa on bowiem na podczerwień i nie potrzebuje, by wprowadzać jego sondę do którejś części ciała. Taki termometr bezdotykowy to bardzo dobre wyjście dla najmłodszych dzieci, których nie musimy zbudzać w czasie pomiaru. Jak to jest ważne wie o tym każda matka. Chore dziecko jest płaczliwe i kapryśne, a sprawdzenie temperatury tradycyjnym termometrem jedynie komplikuje całą sytuację. Dzięki tym akurat cechom jest to aktualnie najchętniej kupowany termometr i jego zalety docenia wielu.
Chociaż bardzo często wracamy do tych wypróbowanych metod, nie należy zamykać się na innowacje, w głównej mierze gdy mamy maleńkie dzieci. Jeżeli tak akurat jest przygotujmy się odpowiednio na tę niekochaną porę roku. Oszczędzimy zdenerwowania nie tylko sobie, ale i naszym maluchom. Warto, bo cena jest rzeczywiście niewielka.

Tags: Objawy, czas, ból, lek, rozwiązania