Witaj w skromnych progach naszego portalu


Zapraszamy

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie szukałaby jakiś ciekawych inspiracji kulinarnych. Jeżeli należysz do tych osób to koniecznie zapoznaj się z naszym portalem. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji dotyczących jedzenia, napojów, drinków, a także aranżacji kuchnii. Sprawdź nas!


Nowatorskie systemy opakowań,czyli w co zapakować produkty naszego przedsiębiorstwa

Posted on 11/09/2020 8:36am

Jeśli nasza firma wytwarza jakieś wyroby, bez znaczenia jakie, to zawsze istnieje potrzeba ich właściwego zapakowania. Nie tylko dlatego, aby nasze wyroby były odpowiednio przechowywane, lecz również po to, by były atrakcyjne dla naszych odbiorców i wyróżniały się na tle innych produktów. Odpowiednie opakowanie to sprawa tak samo ważna, jak sam produkt. Dobre opakowanie to klucz do sukcesu. Jaki jest wybór?

Butelka plastikowa
Author: 欣盈
Source: http://www.flickr.com
Producenci oferują całą gamę różnorakich opakowań: torebki papierowe lub foliowe, butelki plastikowe, czy opakowania doypacks (dodatkowe informacje na polecanej stronie). Oferta jest niezwykle bogata, więc każdy może znaleźć opakowanie właściwe dla swojego produktu. Ale jakie wybrać? Wybór właściwego opakowania jest zależny od tego, co produkujemy. W przypadku soków lub innych produktów w postaci płynu oczywistym będzie wybór pomiędzy butelkami szklanymi a plastikowymi. Jeżeli wytwarzamy wyroby, jakie nie potrzebują specjalnych warunków do przechowywania, wtedy wystarczy zwyczajne pudełko papierowe. Dobrym rozwiązaniem właściwie każdego rodzaju produktu są opakowania doypacks. Jest to opakowanie ogromnie popularne i niezwykle funkcjonalne. W przypadku tego typu opakowania, mamy bardzo duży wachlarz różnorakich możliwości (zobacz ofertę firmy Profil).Sos tabasco
Author: MclLhenny Co.
Source: MclLhenny Co.
Przykładowo są to opakowania ze struną, które nadają się na przykład do pakowania przypraw. Dzięki możliwości ich wielokrotnego otwierania i szczelnego zamykania wzrasta ich funkcjonalność. Podobnie jest w przypadku opakowań doypacks z korkiem, jakie również mogą być bez problemu otwierane wielokrotnie, idealnie się nadają do różnorakich płynów, ponieważ można do nich pakować produkty kosmetyczne, a również różnego rodzaju produkty spożywcze jak np. ketchupy, sosy, a także soki. Ponadto istnieje sporo możliwości odpowiedniego zaprezentowania naszego produktu.

Absorbujący tekst? Jeśli takie jest Twoje zdanie, to zerknij też na pokrewne wątki (http://ehsbiznespartner.pl/kontakt/) posiadające podobne zagadnienia - one bez reszty Cię pochłoną.

Opakowania można zadrukowania dużej powierzchni. Dostępne są również opakowania z okienkiem, dzięki którym klienci będą mieli możliwość sprawdzenia zawartości opakowania. Oprócz tego, opakowania typu doypacks możemy wyposażyć w tzw. eurozawieszkę, czyli haczyk, który umożliwia powieszenie opakowania. Istnieje jeszcze możliwość perforacji folii, która znacznie ułatwia otwieranie.

Dostępnych jest wiele możliwości zapakowania produktów. Jedyne, co trzeba zrobić, to wnikliwie sprawdzić ofertę dostępną na rynku. Najlepiej jest poszukać w internecie. Wystarczy jedynie wpisać w wyszukiwarkę hasła takie jak „opakowania” albo „opakowania doypacks”. Pozostaje nam tylko wybrać odpowiednie opakowania dla naszej firmy. Pamiętajmy, że dobre opakowanie to klucz do sukcesu.

Tags: torebki, torby, butelki, pakować, zapakowanie