Witaj w skromnych progach naszego portalu


Zapraszamy

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie szukałaby jakiś ciekawych inspiracji kulinarnych. Jeżeli należysz do tych osób to koniecznie zapoznaj się z naszym portalem. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji dotyczących jedzenia, napojów, drinków, a także aranżacji kuchnii. Sprawdź nas!


O stan zębów trzeba dbać, aby mieć szansę radować się wspaniałym uśmiechem, to teraz najlepsza wizytówka

Posted on 21/06/2019 7:23am

Jak się okazuje, nasi rodacy ciągle miewają duże kłopoty z próchnicą i zdrowiem zębów. Tymczasem o uśmiech należy zadbać, bo to dziś jedna z najlepszych wizytówek człowieka.


wizyty u stomatologa są koniecznością!
protetyka
Author: Steve Browne & John Verkleir
Source: http://www.flickr.com
Gdy zęby chorują


niemowle
Author: Valentina Yachichurova
Source: http://www.flickr.com
Gabinet stomatologiczny warto odwiedzać regularnie, nie tylko wtenczas, jeśli pojawiają się jakieś kłopoty i niedogodności. W czasie wizyt kontrolnych stomatolog (zobacz bartosz cichon) sprawdza stan zębów oraz jamy ustnej, jak też poszukuje ubytków. W wypadku jeśli dostrzeże próchnicę, zaczyna odpowiednie leczenie. W sytuacji, kiedy ubytek jest znaczniejszy idealnie spisuje się leczenie kanałowe - zobacz. To w licznych wypadkach jedyna alternatywa, aby nie utracić zęba. Leczenie kanałowe przeważnie bywa przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym, ponieważ bywa dość bolesne. W przypadku niewielkich ubytków, stomatolog usuwa zmienioną tkankę zęba i nakłada plombę. Współczesne metody niwelowania ubytków są bardzo nowoczesne oraz bezbolesne.


leczenie kanałowe
Author: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG.
Source: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG.
Czasami zęby się traci
Mimo tak doskonale rozwiniętej sfery stomatologii, czasem przydarza się, że ludzie tracą zęby. Bywa tak choćby w przypadku, jeżeli ząb okazuje się zbytnio zaatakowany. Zęby (oceń ile kosztuje leczenie kanałowe zęba pod mikroskopem z www.aurident.pl) można stracić także w wyniku przeróżnych wypadków oraz urazów. Protetyka protetyka stomatologiczna Wrocław to sfera stomatologii związana z uzupełnianiem straconych zębów. Pacjenci mogą skorzystać z wielu rozwiązań, które zezwalają znowu cieszyć się pełnym uśmiechem. Protetyka to w równym stopniu protezy, jak też korony czy implanty. Dzisiaj odzyskanie zębów okazuje się proste. Należy uzupełnić braki, bo jest to ważne dla zdrowia pozostałych zębów, jak także dla wyglądu i samooceny.

Tags: oczy, czas, wiek, zakład, wizyty