Witaj w skromnych progach naszego portalu


Zapraszamy

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie szukałaby jakiś ciekawych inspiracji kulinarnych. Jeżeli należysz do tych osób to koniecznie zapoznaj się z naszym portalem. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji dotyczących jedzenia, napojów, drinków, a także aranżacji kuchnii. Sprawdź nas!


Odchudzanie online

Posted on 11/07/2018 10:30pm

Indywidualna dieta uwzględnia tak styl życia, stan zdrowia jak i czas jaki osoba odchudzająca się może przeznaczyć na przygotowywanie dań. Taka dieta bierze pod uwagę także rodzaje kupowanych towarów spożywczych a także możliwości ekonomiczne, aktywność fizyczną oraz upodobania smakowe. To idealne podejście dla osób, które chcą odchudzić się czy też poznać wytyczne zdrowej kuchni, a jednocześnie nie chcą rezygnować z ukochanych smaków. Możliwe jest nawet obecnie odchudzanie przez internet.

Soki owocowe
Author: Arya Ziai
Source: http://www.flickr.com
Dziś nie wyłącznie kobiety dbają o swoje zdrowie i stosują rozmaitego typu odchudzające diety, ale także coraz częściej mężczyźni sięgają po takie rozwiązania. Dieta dla mężczyzn nie powinna być ani nazbyt restrykcyjna, ani jednostajna - sprawdź tutaj: gabinet-dietetyczny.pl/Stosowne odżywianie pomoże panom osiągnąć atrakcyjną sylwetkę i zadbać o zdrowie.

Na początek najlepiej powoli odmieniać swoje nawyki żywieniowe. Panowie muszą przyzwyczaić się do jedzenia niewielkich porcji potraw, jednak częściej, to znaczy 4-5 razy dziennie. Szykując śniadanie powinno się zamienić tłuste wędliny (na przykład pasztety, baleron, boczek) na lżejsze: wędliny drobiowe czy produkty rybne, sery żółte zastąpić białymi, natomiast bułki kajzerki chlebem razowym. Idealna dieta obfituje w jarzyny jak też owoce które to powinny być obecne w nieomal każdym z posiłków. Do kanapki można dodać plasterek ogórka bądź rzodkiewkę. Najlepiej też nauczyć się spożywać różnego rodzaju sałatki (bez majonezów), bowiem są one niezwykle smaczne.

dieta
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Prawidłowa dieta pozwala na podjadanie miedzy głównymi posiłkami tylko warzyw. Surowa marchewka będzie idealną przegryzką. Co więcej warzywa nie tylko są małokaloryczne, lecz także mieszczą w sobie całe mnóstwo witamin oraz błonnik, który to normuje pracę naszych jelit i redukuje uczucie głodu. Dozę błonnika w codziennej diecie można powiększyć przez dorzucanie do potraw otrębów, ziaren słonecznika bądź też orzeszków. Świetnym pomysłem jest także samodzielne komponowanie mieszanki na śniadanie, mianowicie łączenie ulubionych rodzajów płatków, żurawiny czy owoców. Zobacz kompl http://www.gabinet-dietetyczny.pl/testy-na-nietolerancje-pokarmowe/ 3 marchwi, 3 cebul, 3 pietruszek, 3 porów, jednego selera i 1 kg ziemniaków duszonych w łupinie. Taki wywar znakomicie ureguluje przemianę materii.Tags: odchudzanie, Diety, żywienie