Witaj w skromnych progach naszego portalu


Zapraszamy

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie szukałaby jakiś ciekawych inspiracji kulinarnych. Jeżeli należysz do tych osób to koniecznie zapoznaj się z naszym portalem. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji dotyczących jedzenia, napojów, drinków, a także aranżacji kuchnii. Sprawdź nas!


Odzież dla określonych grup zawodowych: co obecnie można kupić w sklepach?

Posted on 01/05/2019 7:37am

Wśród różnych grup zawodowych pracownicy służby zdrowia wyróżniają się noszonym ubiorem. Ochronne kitle noszą jednak nie tylko pielęgniarki i lekarze, ale również kucharze. Czym powinna cechować się tego rodzaju odzież?

Podczas korzystania z placówek służby zdrowia, w pierwszej kolejności pacjenci mają kontakt z osobami pracującymi w recepcji lub rejestracji. To właśnie wygląd osób zatrudnionych w tych miejscach wpływa na to, jak odebrana zostanie cała placówka. Nie należy więc chyba mówić o tym, że schludny oraz estetyczny wygląd zapewni tylko dobrze dopasowana odzież dla recepcji medycznej.
kucharka w restauracji
Author: DC Central Kitchen
Source: http://www.flickr.com
Oferowana dzisiaj odzież dla recepcji medycznej musi być uszyta z nowoczesnych materiałów, które gwarantują nie tylko ochronę przed czynnikami chorobotwórczymi, ale także zapewniają estetyczny wygląd. Firmy, które mają w swojej ofercie taką odzież troszczą się nie tylko o dobór dobrych jakościowo materiałów, ale dokładają także ogromnych starań, by była to odzież komfortowa. Z tego powodu proponują nie tylko typowe białe fartuchy, ale także żakiety, spódnice czy sukienki. To rzecz jasna propozycje dla przedstawicielek płci pięknej, ale firmy mające w swojej ofercie odzież dla personelu recepcji medycznych oferują propozycje także dla panów.Sprawdź:

Praca kucharza jest naprawdę odpowiedzialna. Schludny wygląd pracownika kuchni jest sprawą niezwykle istotną. Z uwagi na charakter wykonywanej pracy każdy kucharz wymaga odzieży ochronnej. Odzież dla kucharzy na ogół kojarzy nam się z fartuchem w białym kolorze. W wielu wypadkach jednak biały fartuch to już przeszłość. Dostępne odzież dla kucharzy to aktualnie coraz częściej eleganckie a jednocześnie niekoniecznie białe spodnie z idealnie zaprasowanymi kantami, do których idealnie pasuje tunika z długim lub z krótkim rękawem. W przypadku odzieży dla kucharzy bardzo istotny jest typ tkaniny, z której strój wykonano.

Zazwyczaj odzież dla kucharzy robiona jest ze stuprocentowej bawełny bądź z materiałów, które są mieszanką bawełny oraz poliestru. Taka odzież jest z jednej strony wyjątkowo trwała, z drugiej bez trudu się pierze i błyskawicznie wysycha. Stojące na wysokim poziomie restauracje (najlepsza restauracja) zamawiają dla pracujących w nich kucharzy tuniki bądź fartuchy w wyhaftowanym logo restauracji. Uzupełnieniem stroju kucharza jest zawsze charakterystyczna czapka.

Tags: logo, spodnie, żakiety, przychodnia, Placówka