Witaj w skromnych progach naszego portalu


Zapraszamy

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie szukałaby jakiś ciekawych inspiracji kulinarnych. Jeżeli należysz do tych osób to koniecznie zapoznaj się z naszym portalem. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji dotyczących jedzenia, napojów, drinków, a także aranżacji kuchnii. Sprawdź nas!


Parę wskazówek na temat wspierania organizmu dla ludzi aktywnych.

Posted on 14/04/2019 7:57am

Żyjemy aktywnie, a niejednokrotnie nie umiemy dbać o właściwą dietę. Bywa też, że pomimo niej powinniśmy wspomóc się preparatami uzupełniającymi dietę (sportowesuple.pl/). Co oferuje nam w tej dziedzinie rynek?


odżywianie zdrowe
Author: Good One PR
Source: Good One PR
Bez przerwy w stresie i na najwyższych umysłowych obrotach od rana do wieczora? Do tego przetworzona żywność, proste cukry i nieodpowiednie tłuszcze. Niekiedy jeden posiłek dziennie - niedługo przed snem, za to, aby nadrobić braki, bardzo duży. Kiedy mamy wątpliwości co do jakości naszego odżywiania, warto sięgnąć po suplementację. Vital stack to preparat, który pomaga nam w uzupełnianiu niedoboru witamin i minerałów (vital stack). Zawarte w nim składniki są ważne dla zachowania odpowiedniej żywotności i sprawnego przebiegu procesów metabolicznych. Uzupełniono go o trzy istotne aktywatory metaboliczne czyli: cholinę, inozytol i L-karnitynę. Funkcjonowanie tych aktywatorów polega na tym, że wspomagają pamięć i koncentrację oraz proces produkcji energii z kwasów tłuszczowych. Preparat Vital stack drink to koncentrat 1000 ml, z jakiego otrzymamy około 65 litrów napoju. Jest dzięki temu bardzo wygodny w użyciu, ma dobry orzeźwiający smak.

Testosteron to zasadniczy męski hormon płciowy, bardzo ważny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jego ilość zmniejsza się wraz z upływem lat, lecz w naszych czasach kłopot z jego brakiem mogą mieć nawet mężczyźni młodzi. Wpływ na jego za mały poziom mają takie uwarunkowania jak: sposób życia, złe nawyki żywieniowe, niedobór aktywności fizycznej czy stres. W tym wypadku również powinno się pomyśleć o suplementacji.

suplementy - testosteron
Author: Chris Potter
Source: http://www.flickr.com
Trec daa ultra to zupełnie bezpieczny produkt wspomagający wytwarzanie testosteronu i funkcje metaboliczne (czytaj o trec daa ultra). Dzięki obecności kwasu D-asparaginowego powiększa poziom aktywnego testosteronu i efektywnie wspomaga jego wytwarzanie. Dostępny w wygodnych do łykania kapsułkach. Skuteczność trec daa ultra potwierdzają badania kliniczne.
Jeśli trenujesz, a nie jesteś usatysfakcjonowany z efektu, można sięgnąć po trec daa ultra. Dzięki jego działaniu już po niedługim czasie stosowania mięśnie będą twarde, mocne i masywne.

Zaintrygował Cię taki tekst? Jeśli tak, to w tym miejscu również jest zamieszczona świeża wiadomość (http://jumpplanet.pl/ksawerow/), która na pewno Ci się spodoba.

Dawkowanie zależy od tego, czy w tym dniu będzie się ćwiczyć.

Ten preparat będzie też odpowiedni dla mężczyzn, jacy zauważyli pogorszenie swojej sprawności seksualnej.

Tags: węglowodany, Testosteron, hormon płciowy