Witaj w skromnych progach naszego portalu


Zapraszamy

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie szukałaby jakiś ciekawych inspiracji kulinarnych. Jeżeli należysz do tych osób to koniecznie zapoznaj się z naszym portalem. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji dotyczących jedzenia, napojów, drinków, a także aranżacji kuchnii. Sprawdź nas!


Powiększenie punktu G jest gwarancją satysfakcji seksualnej dla kobiet borykających się ze spadkiem jakości życia erotycznego

Posted on 02/05/2019 7:56am

Zabiegi plastyczne są konieczne, żeby polepszyć własny komfort życia, a także ażeby radować się dobrym samopoczuciem, zdrowiem czy też podwyższają niskie poczucie wartości i przynoszą lepszą satysfakcję. Zabiegi ginekologiczne również dopasowują funkcjonalność narządów płciowych oraz prawidłowy wygląd.

Powiększenie punktu G to zabieg skierowany dla pań, jakie nie czują satysfakcji w czasie stosunku płciowego. Zabieg ten bazuje na zwiększeniu, podkreśleniu oraz ujędrnieniu punktu G przy pomocy kwasu hialuronowego. Niewiasty, jakie borykają się z brakiem orgazmu podczas seksu bądź w przypadku obniżenia przeżyć erotycznych związanych z wiekiem powinni poddać się temu zabiegowi, jaki gwarantuje przywrócenie wyraźnych odczuć podczas seksu, a tym samym satysfakcji.



kobieta w ogrodzie
Author: Carrie A.
Source: http://www.flickr.com
Wprost po zabiegu pacjentka jest wstanie powrócić do swoich codziennych zajęć, a po paru godzinach od zabiegu może uprawiać seks. Najwrażliwsza sfera erotyczna ciała niewiasty to punkt G położona na błonie śluzowej przedniej ściany waginy, gdzie jednoczą się końce nerwów czuciowych, gruczołów oraz naczyń krwionośnych. Poglądem lekarzy to oczywiście mały punkt G jest powodem braku orgazmu w trakcie seksu. Wobec tego im w wyższym stopniu punkt G zostanie powiększony, tym większa możliwość na jego stymulację, zaś co za tym idzie na większe doświadczenia erotyczne ukończone szczytowaniem kobiety ().

Zaciekawił Cię ten materiał? To świetnie, gdyż oryginalny wpis (https://rehaexpert.pl/) ma podobne informacje do publikowanych.

Miejsce G samoistnie kurczy się z wiekiem, zatem jest wskazany dla kobiet w czasie menopauzy, a też dla niewiast po urodzeniu niemowlęcia czy też dla wszystkich, jakie chcą powiększyć satysfakcje w trakcie seksu.

Powiększenie punktu G jest również wskazany dla kobiet, które mają niewłaściwą budowę sfer intymnych, a co jest przyczyną obniżenia satysfakcji z seksu. Zastrzyk jest na podłożu kwasu hialuronowego albo tłuszczu swojego czy też naturalnego kolagenu (więcej na: ). Zabieg jest robiony w znieczuleniu miejscowym i trwa około kilkudziesięciu minut, po czym można powrócić do dziennych zajęć i pracy.

Tags: kobiety, lekarze, zabieg, satysfakcja, orgazm