Witaj w skromnych progach naszego portalu


Zapraszamy

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie szukałaby jakiś ciekawych inspiracji kulinarnych. Jeżeli należysz do tych osób to koniecznie zapoznaj się z naszym portalem. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji dotyczących jedzenia, napojów, drinków, a także aranżacji kuchnii. Sprawdź nas!


Sposób na śliczną figurę

Posted on 04/07/2019 7:38am

Odsysanie tłuszczu jest zabiegiem kształtującym figurę przez usunięcie tkanki tłuszczowej z okolic organizmu jak brzuszek, pośladki, kolana, ramiona oraz broda.


W przeciągu minionej dekady liposukcja Kraków nazywana też „lipoplastyką” przeszła wiele korzystnych przemian, które o wiele polepszyły jej efektywność oraz bezpieczeństwo.


Rozważając poddanie się zabiegowi liposukcji powinno się posiadać rozsądne oczekiwania względem potencjału korekcji przy zastosowaniu tej metody. Trzeba pamiętać, że zabieg może polepszyć Twój wygląd a także samopoczucie, jednak nie koniecznie zagwarantować perfekcyjny efekt, bądź zmienić przekonanie innych ludzi do Ciebie. Nim podejmiesz decyzję o zabiegu rozważ dokładnie swoje oczekiwania i przedyskutuj je z chirurgiem. Idealnym kandydatem do zabieg liposukcji w Krakowie będzie jednostka o normalnej wadze ciała z elastyczną skórą, u której nadmiar tkanki tłuszczowej umiejscowiony jest w określonych okolicach ciała. Musi cechować się dobrym zdrowiem fizycznym, być stabilną emocjonalnie a także mieć rozsądne oczekiwania wobec zamierzanego leczenia. Twój wiek nie ma zasadniczego znaczenia, lecz osoby starsze posiadają mniej elastyczną skórę, co może być przyczyną gorszych wyników leczenia aniżeli u osób młodszych.


nałogi
Author: Eddie
Source: http://www.flickr.com


salony
Author: stephen bowler
Source: http://www.flickr.com
Mężczyźni
Author: Frô de maracujá!
Source: http://www.flickr.com


Lipofilling w Krakowie czyli transplantacja własnej tłuszczowej tkanki to znakomita opcja do zapełniania nie jedynie defektów estetycznych ciała, lecz także ubytków po rekonstrukcyjnych zabiegach.


Tłuszczową tkankę do przeszczepu bierze się najczęściej z okolic bioder bądź brzucha. Uzyskana tkanka tłuszczowa jest przygotowywana w wirówce do specjalnego zagęszczenia.

Tags: tkanka tłuszczowa, organizm, tłuszcz, metody, chirurg