Witaj w skromnych progach naszego portalu


Zapraszamy

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie szukałaby jakiś ciekawych inspiracji kulinarnych. Jeżeli należysz do tych osób to koniecznie zapoznaj się z naszym portalem. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji dotyczących jedzenia, napojów, drinków, a także aranżacji kuchnii. Sprawdź nas!


Sposób na odciski u stóp, medykament na odciski

Posted on 12/04/2019 5:43pm

Sporo ludzi boryka się z problemami dotyczącymi stóp. U niektórych są to brzydkie paznokcie, z którymi sami nie są w stanie sobie poradzić. U jeszcze innych jest to kłopot z potliwością stóp, a u największej grupy osób istnieje problem z odciskami. W jaki sposób się ich pozbyć, co zrobić, żeby nie pojawiały się ponownie?


przejdź dalej
Author: Thomas Galvez
Source: http://www.flickr.com
Pytań jest dużo i wiele jest domowych metod, które nie zawsze pomagają, niestety sam pumeks nie okaże się wystarczający. Idealny okazuje się preparat na odciski na stopach który możemy kupić w aptekach i dzięki takiemu preparatowi nasze stopy naprawdę będą się dobrze prezentowały. Oczywiście możemy się zastanawiać, który z dostępnych preparatów wybrać, bo firmy oferują różne preparaty – ale żeby działać kompleksowo powinniśmy wybrać płyn i krem, a na te bardziej twarde odciski najlepiej używać plastrów w ciągu dnia. Taka kompleksowa walka z odciskami na pewno przyniesie właściwe rezultaty.

Kup lek na odciski i pozbędziesz się kłopotu
Zdarza się, że gdy mamy na nogach nowe buty nagle zauważymy, że mamy jakiś odcisk. Oczywiście zaczyna nas to pobolewać i chcielibyśmy zrzucić obuwie, które jednak nie wydaje się aż tak wygodne jak w chwili, gdy je kupowaliśmy. Nie jest to jednak aż takie łatwe. Musimy odrobinę się zmęczyć, żeby pozbyć się odcisków. Bywa tak, że na naszych stopach poza świeżymi odciskami jest jakaś zgrubiała skóra, najczęściej jest to odcisk, który już nie pobolewa, ale jest. Na wszystkie te dolegliwości musimy kupić lek na odciski. Tylko przy poważnym podejściu do problemu damy radę pozbyć się odcisków.

Oczywiście moczenie stóp ma bardzo dobry wpływ na stopy, ale to zbyt niewiele. Powinniśmy zastosować peeling stóp i nasmarować je kremami. A jeśli mamy leki na odciski (przykłady prezentuje firma Soulima), to należy z nich regularnie korzystać. Brak systematyczności sprawi, że będziemy przez bardzo długi czas męczyć się z problemem odcisków.


A teraz, kiedy idą urlopy to wszyscy chcieliby mieć piękne stopy, ale by nasze stopy faktycznie zachwycały to należy o nie dobrze zadbać. To znaczy, że trzeba pozbyć się odcisków i zadbać o paznokcie. Jeżeli sami nie udaje nam się pozbyć problemów, przy pomocy dostępnych w aptekach leków, to dobrze pójść do kosmetyczki albo do dermatologa, bo może potrzebna jest poważniejsza pomoc.

Tags: peeling, pomoc, produkt, kłopot