Witaj w skromnych progach naszego portalu


Zapraszamy

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie szukałaby jakiś ciekawych inspiracji kulinarnych. Jeżeli należysz do tych osób to koniecznie zapoznaj się z naszym portalem. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji dotyczących jedzenia, napojów, drinków, a także aranżacji kuchnii. Sprawdź nas!


Spotkanie w biurze ze smacznymi potrawami - receptą na to jest catering

Posted on 31/01/2019 8:38am

Większość przedsiębiorstw urządza co pewien czas jakieś imprezy integracyjne, konferencje lub kursy. Z racji że w wielu przypadkach trwają one parę godzin, konieczne jest zagwarantowanie uczestnikom jedzenia i napojów, jakimi będą mogli ugasić pragnienie i pokonać uczucie głodu. Nie da się albowiem zaprzeczyć, że z nienapełnionym żołądkiem trudno się pracuje albo zdobywa nową wiedzę.


Catering dla firm pomocą podczas spotkań w interesach

catering
Author: Streetsblog & Streetfilms
Source: http://www.flickr.com
W tej chwili ciężko wyobrazić sobie, żeby ktoś z myślą o spotkaniu biznesowym robił zwykłe bułki. Obsługą gastronomiczną wszelkich bankietów, spotkań czy szkoleń trudnią się specjalne firmy cateringowe, które w swej ofercie mają propozycje dla przedsiębiorstw oraz korporacji. Jeżeli zatem zamierza się urządzić większe spotkanie z zatrudnionymi osobami, jest możliwość, by skorzystać z usług takiej firmy i zagwarantować dowóz (dieta pudełkowa wrocław) smacznego jedzenia oraz napojów. Pozwoli to zadbać o potrzeby zgromadzonych osób, ale też zaoszczędzić czas, jaki pracownicy musieliby poświęcić na obsługę siebie albo udanie się do pobliskiego baru. Pełna oferta na stronie:


Propozycja cateringowa staje się bardzo atrakcyjna

Wiele firm cateringowych prezentuje bardzo bogaty i atrakcyjny katalog przygotowywanych przysmaków. Znaleźć można w nim zarówno tradycyjne kanapki, które można szybko skonsumować, jak również bardziej eleganckie potrawy oraz przekąski: na przykład malutkie tartinki, koreczki, babeczki z nadzieniem, kuleczki serowe lub sałatki. Bardziej wykwintne smakołyki staną się doskonałą alternatywą w trakcie poważnych spotkań inwestycyjnych, np. z klientami,
catering
Author: Wine Country Walking Tours
Source: http://www.flickr.com
przedstawicielami banku lub wspólnikami. Oczywiście oferta cateringowa obejmuje także napoje gorące oraz wodę czy owoce. Zobacz stronę:


Catering dla firm i nie tylko

Catering jest pomysłem efektywnym, oszczędnym oraz sprawdzonym. To usługa wysokiej klasy, która obejmuje nie tylko przygotowanie jedzenia, ale także jego podanie. Należy pamiętać, iż catering zapewnia usługi nie tylko korporacjom czy firmom, lecz też osobom prywatnym, które pragną świętować jakąś uroczystość, jak chociażby wesele, imieniny, narodziny dziecka lub rocznicę ślubu.

Tags: napój, catering, bank, firma