Witaj w skromnych progach naszego portalu


Zapraszamy

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie szukałaby jakiś ciekawych inspiracji kulinarnych. Jeżeli należysz do tych osób to koniecznie zapoznaj się z naszym portalem. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji dotyczących jedzenia, napojów, drinków, a także aranżacji kuchnii. Sprawdź nas!


Tort na ślub - czym trzeba kierować się w toku jego wybierania?

Posted on 22/06/2018 8:40am

Tort ślubny to niesłychanie ważny element całego wesela. W toku jego wyboru bezsprzecznie trzeba zwrócić uwagę na dwie najistotniejsze rzeczy - jego smak i wygląd. Stosownym pomysłem jest umówienie się na degustację paru różnych tortów, dzięki czemu łatwiej wybierzemy ten, który będzie nam odpowiadać. Wybranie smaku tortu bez degustacji zdoła okazać się błędem, bo nawet jeśli zdecydujemy się na tort czekoladowy czy waniliowy może się okazać, że będzie on bez smaku, zbyt słodki czy też za gorzki. Właśnie dlatego degustacja tortu ślubnego jest tak ważka. Dzięki temu odszukamy smak, jaki najbardziej będzie nam odpowiadać.

ślub
Author: JASON 蕭
Source: http://www.flickr.com
Image tortu - http://tort-artystyczny.pl/ jest niemniej ważny. Bez wątpliwości powinien on pasować do koncepcji ślubnej. Zdołamy zdecydować się na biały, klasyczny tort ślubny, niemniej coraz więcej Par Młodych aranżuje wesela z kluczowym motywem kolorystycznym. Jeżeli na naszym weselu rządzi błękit, fiolet lub czerwień to niewątpliwie tort ślubny też winien odzwierciedlać ten motyw. Cukiernie prześcigają się teraz w wymyślaniu coraz to nowszych, bardziej pomysłowych tortów ślubnych. Różne zdobienia, odcienie, kształty - aktualne torty wolno określić prawdziwymi dziełami sztuki. Bezspornie powinno się poświęcić nieco czasu na to, aby odkryć ten wymarzony, najpiękniejszy i równocześnie smakowity tort (przejdź do serwisu) - przeczytaj. Nie sugerujmy się jedynie zdjęciami w Necie!ślub
Author: Simon Watson
Source: http://www.flickr.com
Zawsze osobiście udajmy się do danej cukierni oraz zobaczymy nie tylko portoflio, lecz także już wykonane torty, które są przystępne w ofercie. Zdjęcia nie zawsze oddają prawdę, wskutek tego sugerowanie się wyłącznie zdjęciem może okazać się zgubne. Jeśli w Dniu Ślubu nie potrzebujemy zastać gorzkiej niespodzianki i ujrzeć tortu, który w ogóle nie odpowiada naszym wyczekiwaniom i naszemu zamówieniu - prawidłowo przyłóżmy się do znalezienia promowanej, profesjonalnej cukierni. Wskazane jest również zaznajomić się z opiniami Kontrahentów, jacy zamawiali torty ślubne z danej cukierni.


Zobacz również:

Tags: Czekolada, wesele, ślub, cukiernia