Witaj w skromnych progach naszego portalu


Zapraszamy

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie szukałaby jakiś ciekawych inspiracji kulinarnych. Jeżeli należysz do tych osób to koniecznie zapoznaj się z naszym portalem. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji dotyczących jedzenia, napojów, drinków, a także aranżacji kuchnii. Sprawdź nas!


W dzisiejszych czasach życie bywa niebywale szybkie i mamy zbyt dużo zadań - niekiedy powoduje to zbyt dużo stresów

Posted on 06/10/2019 5:07pm

Wszyscy gdzieś śpieszą się, a życie zaczyna być coraz bardziej stresujące. Jeśli czujemy, że tracimy psychiczną równowagę, to trzeba zaaplikować sobie ziołową kurację i przywrócić w swoim życiu harmonię.


Nawał rzeczy do zrobienia, które posiadają na głowie współcześni ludzie mógłby przestraszyć kogoś, kto żył jeszcze 100 lat temu.
melisa
Author: Hey Paul Studios
Source: http://www.flickr.com


apartament z tarasem
Author: Tomtom Suites
Source: http://www.flickr.com


W obecnym świecie od świtu do nocy niejedna minuta wypełniona jest przeróżnego typu zadaniami. Kalendarze są pełne po brzegi i nawet przedszkolaki narzekają, że mają zbyt wiele zobowiązań. Dorośli pędzą do pracy, gdzie wszystko musi być zrobione natychmiast. Każdy jest zobligowany też zrobić zakupy, coś ugotować, poodkurzać dom oraz przypilnować dzieciaki z lekcjami. Lista zadań zdaje się czasami nie posiadać końca. Dlatego dopada nas czasami nerwica albo bezsenność. Na tego typu zaburzenia polecana bywa melisa. Trzeba ją pić dość często i regularnie, a po pewnym czasie dostrzeżemy dużą poprawę. Melisa pomaga się uspokoić i pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Także ci, którzy mają kłopoty z trawieniem mogą sięgać po herbatki z tego zioła, aby wesprzeć pracę żołądka - zwłaszcza po ciężkim obiedzie. Melisa jest na tyle bezpieczna, że bez lęku mogą ją pić Panie w ciąży i nawet małe dzieci.
Jeśli w swoim życiu zauważymy zbyt duże natężenie zobowiązań, które powodują permanentny stres, to trzeba starać się w jakiś sposób temu zaradzić. Najzdrowszym rozwiązaniem będą ziołowe napary, które możemy pić nawet kilka razy dziennie.

Tags: dolegliwości, czas, zakup, życie, Panie