Witaj w skromnych progach naszego portalu


Zapraszamy

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie szukałaby jakiś ciekawych inspiracji kulinarnych. Jeżeli należysz do tych osób to koniecznie zapoznaj się z naszym portalem. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji dotyczących jedzenia, napojów, drinków, a także aranżacji kuchnii. Sprawdź nas!


W jakiej sytuacji wybrać się do gatrologa?

Posted on 06/08/2019 7:36am

Żyjemy w czasach postępującej rewolty – technologicznej. Kto nie wierzy niechże wykona sobie prosty test: porówna świat sprzed ery Internetu do tego, co mamy obecnie. Skok cywilizacyjny, który tak naprawdę zaczęła era komputerów ma również swoje mroczne strony. najgorsza z nich to zastąpienie istotę ludzką przez maszynę.
Na samą myśl kojarzą się produkcje filmowe rodem z sci-fi z Terminatorem na czele. Oto żyjemy w świecie, który został zagarnięty przez maszyny, a samozwańczy buntownicy wysyłają w przeszłość żołnierza, który ochroni przyszłego lidera zrywu przeciwko maszynom. niedobrzy też wysyłają swojego super robota, ale do stłamszenia tego pozytywnego w zarodku… Nieważne, każdy kto zobaczył to w latach 80. nie przypuszczał, iż te, powiedzmy niesamowite tematy, dzisiaj staną się czymś, co powolutku się zbliża.

rankinglekarzy
Author: rankinglekarzy
No dobra, może nie będzie tak źle. Może po prostu roboty wyręcza nas (już zresztą to robią!) w kilkunastu zawodach, co więcej oddamy im to poletko do gospodarowania bez żalu, bo sami będziemy pracować nad czymś bardziej ambitnym. Nie zanikną ośrodki miejskie, które znamy i uwielbiamy, w Warszawie ciągle będzie stał Zamek Królewski, Wawel po raz kolejny nam oświadczy, że oto Kraków, a Big Ben w Londynie powie, że|iż nic się nie zmieniło.

Wszystko to prawda, lecz jest istotnie jeszcze kolejna sprawa, mocno decydująca o kształcie przyszłego świata. chociaż pokonaliśmy dużo schorzeń, to niestety, lecz inne nas dorwą. Jesteśmy tylko gatunkiem ludzkim i zawsze musimy się liczyć z tym, że jakiś wirus może się zbliżyć na niebezpieczną odległość…

robotom to nie zagraża, dopóki nie zrobimy z nich panów ziemi to nic nie mogą. Kondycja ludzka jest jednak jak zawsze mizerna. Nawet niby nieszkodliwe palenie w klatce piersiowej może być omenem czegoś gorszego, więc tworzya się kolejka do kardiologa, gdy się okazuje, że to jedynie zgaga, z ulgą wymieniamy lekarza na gastrologa (dodatkowe info). Ból głowy to zapowiedź kolejnych problemów, idziemy do neurologa, i tak dalej. Nigdy chyba nie uwolnimy się od zdecydowanego poglądu o własnej zwiewności. A roboty, no jak to roboty, nie odczuwają zimna ani gorąca, smutku ani uczuć, nie chorują, nie kochają, wymagają tylko zasilania. któż w tego typu potyczce okaże się bardziej wytrzymały…?Tags: Kraków, kondycja, wirus