Witaj w skromnych progach naszego portalu


Zapraszamy

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie szukałaby jakiś ciekawych inspiracji kulinarnych. Jeżeli należysz do tych osób to koniecznie zapoznaj się z naszym portalem. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji dotyczących jedzenia, napojów, drinków, a także aranżacji kuchnii. Sprawdź nas!


Waginoplastyka jest obecnie bardzo popularnym zabiegiem wpływającym na jakość doznań seksualnych

Posted on 31/10/2019 7:22am

Chirurgia plastyczna okolic intymnych jest obecnie niesłychanie popularna. Na rozmaite operacje decyduje się wiele kobiet, które chcą czerpać większą radość z seksu oraz czuć się pewniej we własnym ciele.


Aktualnie waginoplastyka jest wyjątkowo popularnym zabiegiem.
Wybiera ją mnóstwo pań, które rodziły i chcą znów w 100% czerpać radość ze zbliżeń. Sam zabieg polega na zwężeniu wejścia do pochwy, jest to niezwykle kluczowe, ponieważ urodzenie dziecka może spowodować różne nieprzyjemne zmiany, które negatywnie wpływają na doznania w trakcie seksu. Operacja plastyczna pochwy jest zabiegiem dość nieskomplikowanym, jednak nie poleca się go kobietom, które chcą znów urodzić dziecko, chorują na nowotwór lub mają problemy z krzepnięciem krwi. Operację znajdziesz tutaj - Szczegóły na stronie estetyka-intymna.pl. Przed zabiegiem należy wykonać podstawowe badania.


waginoplastyka
Source: pixabay.com


Jeśli interesuje nas waginoplastyka, to doskonałym pomysłem będzie zajrzenie do sieci - na przykład tutaj waginoplastyka - detale.. Starczy odpalić wyszukiwarkę oraz wstukać odpowiednie hasło, aby uzyskać bardzo dużo użytecznych wyników z adresami gabinetów, które wykonują takie zabiegi. Trzeba pamiętać, że operacja plastyczna pochwy niesie ze sobą ryzyko powikłań, jednak jest ono dość małe. Najczęstszym problemem po zabiegu jest infekcja, więc trzeba dbać o higienę, aby temu przeciwdziałać. Na ogół pacjentki wracają do zdrowia po około 8 tygodniach. W tym okresie należy powstrzymać się od wszelkich zbliżeń z partnerem.
Badania pokazują, że większość pań jest zadowolona z efektów tej operacji.

Przejdź na naszą witrynę i czytaj więcej (https://lomza.centrumdemed.pl/galeria/) kolejne zajmujące treści na ten temat. W razie jakiś zapytań chętnie znajdziemy odpowiedź na wszystkie Twoje powątpiewania.

Panie czują znaczącą poprawę jaKości życia seksualnego oraz uważają, że są piękniejsze.

Tags: Kości, zabieg, problemy