Witaj w skromnych progach naszego portalu


Zapraszamy

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie szukałaby jakiś ciekawych inspiracji kulinarnych. Jeżeli należysz do tych osób to koniecznie zapoznaj się z naszym portalem. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji dotyczących jedzenia, napojów, drinków, a także aranżacji kuchnii. Sprawdź nas!


Wstydzisz się swego ciała po ciążach? Medycyna estetyczna w dzisiejszych czasach to nie kłopot ani powód do wstydu!

Posted on 14/05/2019 12:28pm

Dziewczyny zazwyczaj po urodzeniu dzieci dużo tracą na swojej atrakcyjności, a jednocześnie niejednokrotnie tracą pewność siebie. Jeśli Ciebie także dopadło tego rodzaju przygnębienie, wtedy na pewno dobrze wiesz, o czym dokładnie jest mowa i jak trudno przeciwdziałać takiemu stanowi psychicznemu.


Na szczęście w dzisiejszych czasach na ratunek praktycznie wszystkim dziewczynom przychodzi medycyna plastyczna - pamiętaj tylko, iż korzystanie z pomocy chirurga plastycznego bynajmniej nie jest najmniejszym powodem do wstydu!


Operacje krocza
Zabiegiem, na który obecnie najczęściej decydują się kobiety po urodzeniu dziecka, jest zdecydowanie plastyka krocza. Jeśli rodziłaś siłami natury, bez wykonywania cesarskiego cięcia, wtedy bez wątpliwości dobrze wiesz, o czym mowa. Zazwyczaj kobiety czują się nieatrakcyjne, tracąc przyjemność z seksu ze swoim partnerem.

Czy interesują Cię przedstawiane tematy? Jeśli tak, to odszukaj więcej tu i odnajdź więcej informacji na omawiany temat - na pewno będą bardzo wciągające.

Jeżeli plastyka krocza ma pomóc odzyskać Ci dawną pewność siebie, a równocześnie przywrócić poczucie seksowności, wówczas ani sekundy nie powinnaś się wahać - pamiętaj, iż urodzenie dziecka to nie jest chwila, kiedy kończy się całe Twoje dotychczasowe życie. Kontakty z ukochanym są nadal bardzo ważne, więc musisz zadbać także o tę sferę Waszej miłości - a pamiętaj, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko!


buty
Author: Stella McCartney


Inne operacje


Labioplastyka Katowice nie jest jedynym zabiegiem, na jaki decydują się dziewczyny po urodzeniu dziecka.


Jeśli jest Ci ciężko stracić nadprogramowe kilogramy po ciąży, wówczas oczywiście powinnaś zdecydować się przykładowo na liposukcję lub na inne zabiegi medycyny plastycznej w tym zakresie. Takie działania pomogą Ci odzyskać dawną pewność siebie, co będzie z ogromną korzyścią nie tylko dla Ciebie, ale także praktycznie dla całej rodziny!

Tags: kobiety, medycyna, zysk, operacje