Witaj w skromnych progach naszego portalu


Zapraszamy

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie szukałaby jakiś ciekawych inspiracji kulinarnych. Jeżeli należysz do tych osób to koniecznie zapoznaj się z naszym portalem. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji dotyczących jedzenia, napojów, drinków, a także aranżacji kuchnii. Sprawdź nas!


Z jakich usług można korzystać u stomatologa i dlaczego warto troszczyć się o zdrowy uśmiech?

Posted on 09/10/2019 5:46am

Doskwiera Ci ból zębów, próchnica, przebarwienia zębów, a może zaburzenia narządu żucia, ubytki zębowe lub ukruszenie zęba? Pójdź do najlepszego dentysty, a będziesz mógł/mogła radować się zdrowym uśmiechem na co dzień. Jedną z operacji jakie oferują dentyści są zabiegi stomatologii estetycznej, które umożliwiają osiągnąć cel ładnego i zdrowego uśmiechu.

W
stomatolog
Author: Naval Surface Warriors
Source: http://www.flickr.com
gabinetach w Katowicach można korzystać z operacji takich jak np.: wybielanie zębów metodą nakładkową albo przy pomocy lampy LED, jak również licówki (porcelanowe albo kompozytowe). Operacje te umożliwiają zmianę kształtu zębów, polepszenie niewielkich zaburzeń w linii uśmiechu, jak również zamknięcie diastem (przestrzeni pomiędzy zębami). Ponadto dentysta Katowice (sprawdź na stronie: 4dent.pl) robi korony cyrkonowe oraz mosty, które są dopełnieniami protetycznymi o najwyższej jakości i wyglądzie. Dzięki nim można dopełnić braki zębowe (mosty) czy też odrestaurować już dosyć podniszczone korony zębów np. po leczeniu kanałowym. Faza tworzenia pracy protetycznej (korony) opiera się na skanowaniu za pomocą komputera filaru zęba, a potem na wycinaniu gotowej korony przez komputerowo prowadzoną frezarkę. Prace wykorzystywane w takim systemie charakteryzuje dobra precyzja i rzetelność. Każda z operacji posiada też certyfikat autentyczności. Do tego dentysta Katowice robi profesjonalne implanty (4dent.pl/implanty) , operacje plastyki dziąseł, operacje umożliwiające na przedłużenie kliniczne korony zęba, poprawiające piękno uśmiechu oraz odbudowę kompozytową.

W dziedzinie stomatologii zachowawczej gabinet stomatologiczny Katowicetrudni się leczeniem próchnicy i odbudową zębów. W gabinecie najbardziej uznanych dentystów pracuje się najnowszymi materiałami kompozytowymi, które pozwalają oszczędzić zdrowe tkanki zęba, a jednocześnie zapewnić najbardziej pożądany efekt estetyczny rekonstrukcji. Do każdorazowego zabiegu proponowane jest znieczulenie. Gabinet stomatologiczny 4Dent.pl/ Katowice oferuje dokonywanie nowych wypełnień ultradźwiękowych. Unikatowa formuła zakładania wypełnienia, czyli przy pomocy końcówki ultadzwiękowej gwarantuje doskonałe przyleganie materiału do ścian zęba, kondensację a także twardość wypełnienia. W rezultacie otrzymujemy wypełnienie o dużej estetyce, a także wytrwałości bez efektu nadwrażliwości pozabiegowej.

Dentysta Katowice oferuje także leczenie protetyczne, które jest leczeniem opierającym się na dopełnieniu brakujących zębów. Gabinet stomatologiczny Katowicezazwyczaj stara się wykonać takie budowy protetyczne, po to by w zupełności zadowolić potrzeby pacjentów i zagwarantować radość z życia. W gabinecie wykonywany jest obszerny zakres uzupełnień protetycznych, dostosowany do indywidualnych wymogów pacjenta.


Gabinet Stomatologiczny w Katowicach oferuje także nowoczesne zabiegi profilaktyczne. Zachęca na zabiegi jamy ustnej w połączeniu z instruktażem higieny.

W zakresie profilaktyki gabinet stosuje skaling, czyli zabieg opierający na usuwaniu zbędnego kamienia nazębnego przy pomocy ultradźwięków. Warto dodać, że zabieg ten jest bezbolesny i powinno się go wykonywać raz w roku.

Ponadto w ofercie odnaleźć można piaskowanie, tzn. mechaniczne czyszczenie nawierzchni zębów za sprawą strumienia drobnoziarnistego piasku. Stosowany jest z reguły jako dopełnienie zabiegu skalingu, a także polecany jest przy leczeniu aparatami ortodontycznymi stałymi, a także przed zabiegiem wybielania zębów.

Tags: wygląd, dentyści, pomoc